Ekonomi

Of için her kapıyı çalıyor

TRABZON (İHA) – Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Çora | ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Çapoğlu ve 3 bakan.

Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Çapoğlu ile birlikte ilk olarak Ankara’da; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve son olarak Gençlik ve Altyapı spor Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu.

Mevcut ve devam eden projelerin konuşulduğu ziyaretlerin ilki Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na yapıldı. Salim Belediye Başkanı Salih Sarıalioğlu, Of Balaban Yolu ve Çaykara Yolu’nun son durumu hakkında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu bilgilendirdi ve Bakan Karaismailoğlu desteğinden dolayı teşekkür etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Covid-19 ve aşı süreci ile ilgili konuları tartışırken; Of Salim Belediye Başkanı Salih Sarıalioğlu, Yeni Devlet Hastanesi sürecini, sağlık ve sağlık personeli açığını ve talepleri anlattı.

Salim Belediye Başkanı Salih Sarıalioğlu ve beraberindekiler en son Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğu’yu ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu ile spor yatırımlarını görüşürken; Of İlçe stadyumunun yanındaki antrenman sahası ve Ortahisar ilçesinde yapılması planlanan spor yatırımları da değerlendirildi. Bakan Kasapoğlu gerekli desteği sağlayacağına söz verdi.

Salim Belediye Başkanı Salih Sarıalioğlu, Trabzon Milletvekili AK Salih Cora ve Çapoğlu İlçe Başkanı ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nı ziyaret ederek, Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan ile görüştü. Alçak gerilim nedeniyle mahalle ve yaylalarda elektrik kesintileri, aboneliklerde sorunlar, ilçelerde yer altı elektrik tesisatı sorunları gündeme geldi.

Of’a hizmet aşkıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Sarıalioğlu, “Bir adım daha ileri gitmek için tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz. Oflu hemşehrilerimizden aldığımız destekle her zaman en iyisini üretmeye çalışıyoruz. , Trabzon Milletvekilimiz Salih, devam eden projeler hakkında. Cora ve ilçe başkanımız Ahmet Çapoğlu ile birlikte ziyaret ettik. Verimli ziyaretler gerçekleştirdik. Neyse ki bakanlarımız bize çok ilgi ve alaka gösterdiler. Parti hükümetimiz AK harekete geçiyor. Tüm imkanlarıyla Of’a hizmet noktasında” dedi. – TRABZON

Tüm ofis kapılarını aramak

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu