Gündem

Ordu Valisi Sonel, Gürgentepeli Salih’i kendisi için konulan durakta ziyaret etti

Ordu Vali Tuncay Sonel, Gürgentepe Kaymakamlık tarafından kendisine “Salih’in Yeri” adı verilen özel bekleme alanı yaptırılan zihinsel engelli Salih, kendisi için yaptırıldı. Beytüllahimziyaret.

Vali Sonel, Gürgentepe ilçesine yaptığı ziyaretlerde, Gülbelen ilçesinde gün içinde geçen araçlara giderek yağmurlu havalarda ıslanmamak ve onu korumak için özel bekleme alanı haline gelen Belen’i de unutmadı. Soğuk algınlığı, eski kaymakam Nursel Özdemir’in talimatıyla.

Sonel, Salih Belen ile bir süre sohbet ederek ona çeşitli hediyeler verdi, günün büyük bir kısmını burada geçirdi ve kendini üzerinde “Salih’in Yeri” yazan durakta buldu.

Vali Sonel, annesi Penpe ve ağabeyi Ali Belen’in daveti üzerine Salih’in evine çay içmeye konuk oldu.

Ailesiyle sohbet eden Sonel, evin mutfağında mısır ısmarlıyor. Sonel, kendi elleriyle pişirdiği mısırları Salih’in küçük yeğenlerine ikram etti.

Anne Penpe Belen, kendilerine unutulmaz bir anı yaşattığı için Vali Sonel’e teşekkür ederek, “Vali bey Allah razı olsun. Evimizi neşelendirdiniz. Bugün bizi çok mutlu etti. Salih’im çok mutlu oldu. , sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.” ifadeleri kullandı.

Ordu Valisi Sonel, kendisi için belirlenen durakta Gürgentepeli Salih'i ziyaret etti.

Ordu Valisi Sonel, kendisi için belirlenen durakta Gürgentepeli Salih'i ziyaret etti.

Ordu Valisi Sonel, kendisi için belirlenen durakta Gürgentepeli Salih'i ziyaret etti.Ordu Valisi Sonel, kendisi için belirlenen durakta Gürgentepeli Salih'i ziyaret etti.

AA – Son dakika haberi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu