Magazin

Ortaya çıkan ses kaydında “Ben maalesef seçildim” diyen Necati Şaşmaz’ın avukatından ilk açıklama: Ses kaydı gerçek dışı

Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar rolüyle tanınan Necati Şaşmaz’a ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı ortaya çıkarken, oyuncunun babasının seçilen kişi olduğu ve “Maalesef kuzeni için seçildim” dediği iddia edildi. . . Büyük yankı uyandıran ses kaydının ardından açıklama yapan Şaşmaz’ın avukatı, “Bunun gerçek dışı bir kayıt olduğunu beyan ederiz. Bu kaydı kabul etmiyoruz” dedi.

Mehdi iddiasıyla gündeme oturan başarılı oyuncu Necati ŞaşmazSözlü ses kaydı mağaza Gündeme bomba gibi düştü. Şaşmaz’ın söz konusu ses kaydında kendisinin seçildiğini söylediği iddia edildi.

“BENİ MUTLU ETTİ”

Gazeteci İsmail Saymaz’ın yayınladığı ses kaydında Şaşmaz’ın kuzeni olduğu iddia edilen kişinin “Maalesef seçildim” dediği duyuluyor. Şaşmaz’ın söylediklerini onaylamadığı görülen kuzeni, “Ya psikolojik bir şey varsa? Öyle düşünüyorsun ama değilse? Psikoloğa görünün” diyor.

“GERÇEK OLMAYAN SES KAYDI”

Gündeme bomba gibi düşen ses kaydının ardından Necati Şaşmaz’ın avukatından açıklama geldi. Basın açıklamasında, “Bu kayıt mahkemeye sunuldu. Gerçek dışı, sonradan yapılmış bir kayıt olduğunu belirttik. Bu kaydı kesinlikle kabul etmedik.”

Necati Şaşmaz'ın avukatından ilk açıklama şöyle:

İşte Necati Şaşmaz ve kuzenine ait olduğu iddia edilen ses kaydı diyalogları:

Necati Şaşmaz: Belki de peygamberden bu yana binlerce yıldır insanlarda gönül bağı ile manevi bir şeyler yapılmıştır. Bir bulut gibi dedim, bir parça ruh… Bir parça bugünkü haline taşındı. Bu azizler veya mistik evler Budistlerde ve Yahudilerde de mevcuttur. Tasavvuf veya mistisizm tüm dinlerde vardır. Belki de bize getirdiler. Bütün dinlerin tarikatları bu ruhu getirdi. Bu yüzden seçildim İrfan Abi. Onu alabilecek olan benim. Açıklayabilir misin? Gelen ruhu alabilecek ve o bilgiyi verebileceksiniz… Bana verilenle birleştirerek bir formül çözmek gibi olacak. Babamla konuşmam gerek.

İrfan T: Konuşulabilecek tek uygun kişi oradadır.

yanılmaz: Bunları eşime anlattığım günün sabahı Mahir aradı ve “İlginç bir rüya gördüm. Sana anlatmak istedim” dedi. “Sen öyle yüksek ve çok yüksek bir makamdasın, mirac gibi bir yerdesin. Ama ancak sen, peygamber olalım.” dedi. Muhammed’in yüzünü ben yapıyorum, bir tek ben yapıyorum. Bir tane yaparım, bir tane yaparım. Ben varken asker, havacı, asker üniforması, yüzbaşı gibi giyinmiştim. “Naber?” dedim. “Ben hiç rüya görmem. Görsem de hatırlamıyorum. Peygamberimizi gördüm, hepiniz sakallı sakallıydınız” dedi.

İrfan T: Herkes bir şeyler düşünüyor. Cesur olmaya ve söylemeye gerek var mı? Hayır. Mesela ben ne düşündüğümü anneme söylemem. Her neyse, çalışmıyor. Ama babana sormak çok farklı bir şey.

yanılmaz: Gerekirse İsmail olarak teslim olurum. “bıçağı al” diyorum. Buna inanıyorum. Ya da “Deccal sensin” derim boğazımı kes. Ya da “Bana ona giden yolu göster” der. Bunu yapacağım. Çünkü ben bu yoldan gittim.

İrfan T: Bu yola itildin mi?

yanılmaz: Gerçekten beni ittiler. Ne yazık ki ben seçildim.

İrfan T: Ya psikolojik bir şeyse? Öyle düşünüyorsun, ama ya değilse? Bir psikoloğa görün.

yanılmaz: icatlar yaparım. Bu buluşlar dünya için önemli buluşlardır. Bunlar dünya için önemli buluşlar değil mi? “

Necati Şaşmaz'ın avukatından ilk açıklama şöyle:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu