Ekonomi

Pursaklar Belediyesi’nden vatandaşlara önemli hatırlatma son gün 30 Eylül

Ankara Pursaklar Belediye BinasıMükellefler, 30 Eylül’de sona erecek olan belediye borçlarının yeniden yapılandırılması konusunda uyarıldı.

Pursaklar mükelleflerini yakından ilgilendiren vergi ve ceza borçlarının yeniden yapılandırılması imkanı sona eriyor. Pursaklar Belediyesi, birikmiş Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, Reklam Vergisi, belediyelere ödenecek her türlü harç ve harçların yeniden yapılandırılması için son günün 30 Eylül 2021 olduğunu duyurdu.

Ayarlar, Maliye Bakanlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı yetkilisi gazeteYayınlanan “7326 sayılı Bazı Kredilerin Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun” kapsamında yürütülecek.

30 Nisan 2021’den önceki borçların yeniden yapılandırma süreci kapsamında devam ettiğini açıklayan Pursaklar Belediyesi, https://yapilandira.pursaklar.bel.tr internet adresinden ve T.C. Pursaklar ilçesi.

“Ödediği vergileri vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet olarak sunuyoruz”

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, vatandaşların vergilerini yeniden yapılandırma fırsatını kaçırmamaları gerektiğini söyledi. “Ayrıca 30 Eylül Perşembe sonuna kadar yeniden yapılandırma başvurusu yapılması gerekiyor. ATM’lerde yaşanabilecek olası yoğunluk göz önüne alındığında ilgili yapılandırmaların yapılmasını talep ediyoruz. Son güne kalmayınız. Komşularımıza ve emeği geçenlere ödeme ve yapılanmadaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. – ANKARA

Pursaklar Belediyesi vatandaşlarına son 30 Eylül'de önemli hatırlatma

Pursaklar Belediyesi vatandaşlarına son 30 Eylül'de önemli hatırlatma

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu