Gündem

RTÜK Başkanı Şahin: ‘Yalan haber ve dezenformasyonla mücadelede kararlıyız’

radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin“Gerçekliğin zeminini yok eden yalan Haberler Bununla mücadele, tüm sorumlu kurum ve kişilerin üzerinde önemle durması gereken bir konudur. Küresel bir sorun haline gelen yalan Haberler Bu doğrultuda mücadelemize devam edeceğiz, katkılarından dolayı UMED’e şükranlarımı sunuyorum. “

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, medya Bilgi Derneği (UMED) Başkanı Aslan Değirmenci ve UMED üyeleriyle görüştü. Sektöre ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda yalan Haberler ve yanlış bilgilendirmeye karşı mücadele.

UMED Başkanı Değirmenci ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür eden RTÜK Başkanı Şahin, “Günümüz yeni medya sistemi bireyi bilgi bombardımanına karşı savunmasız bırakıyor. RTÜK olarak önceliğimiz bu durumdaki halkımızı yanlış bilgilendirmeden korumaktır. Yalan. Haberler ve yanlış bilgilendirmeye karşı mücadelemiz devam edecek. Gerçeğin zeminini yok eden yalan Haberler Bununla mücadele, tüm sorumlu kurum ve kişilerin üzerinde önemle durması gereken bir konudur. Sosyal ağların düzenlenmesi ülkemizde de gündemde. Başkanımız da yalan söylüyor. Haberler ve yanlış bilgi iddiaları. Aynı zamanda tüm dünyada tartışılan bir konu. Küresel bir sorun haline gelen yalan Haberler Bu doğrultuda mücadelemize devam edeceğiz, katkılarından dolayı UMED’e şükranlarımı sunuyorum. “-ANKARA.

RTÜK Başkanı Şahin: Yalan haber ve yanlış bilgilendirme ile mücadele etmekte kararlıyız

RTÜK Başkanı Şahin: Yalan haber ve yanlış bilgilendirmeyle mücadelede kararlıyız

RTÜK Başkanı Şahin: Yalan haber ve yanlış bilgilendirmeyle mücadele etmeye kararlıyız

RTÜK Başkanı Şahin: Yalan haber ve yanlış bilgiyle mücadele etmeye kararlıyız

İhlas Haber Ajansı – Son haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu