Magazin

Salihli’de Ece Seçkin rüzgarı

Salihli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü ve 2. Kuru Üzüm Şenliği ve Tarım Şenliği kapsamında sevilen halk müziği sanatçısı Ece Seçkin, birbirinden güzel şarkılarıyla Salihlilileri özgürleştirmenin mutluluğuna ortak oldu.

Salihli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü ile 2. Tarım Festival etkinlikleri alanında popüler pop müzik şarkıcısı Ece SeçkinSöyledikleri birbirinden güzel şarkılarla Salihli halkının coşkusuna ortak oldu.

Gümüşçayı’da düzenlenen konsere başta gençler olmak üzere Salihli’den binlerce kişi yoğun ilgi gösterdi. 5 Eylül Bağımsızlık Günü’nde Salihli’nin yeni yeteneği Eto Aslan ilk kez sahne aldı. Genç şarkıcı, söylediği şarkılarla hayranlarını eğlendirdi. Konserin ikinci bölümünde Ece Seçkin sahne aldı. Yaklaşık 2 saat süren konserde genç hayranlar, Ece Seçkin’in birlikte söylediği tüm şarkılara eşlik etti. Sahne ışıkları ile görsel bir şölen havasında geçen konserde genç şarkıcı türküler söylerken, alanı dolduran gençler festival coşkusunu doyasıya yaşadı. 5 Eylül’de Salihli’de olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Ece Seçkin, kendisini yeni sevenleri ve Salihli sakinleri ile buluşturan Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya ve parti kuruluna teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli’nin çıkış coşkusuna katılan Ece Seçkin’e teşekkür ederek plaket takdim ederek sahnede birlikte pasta kesti.

Tüm Salihli halkının düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünü kutlayan Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Tam 99 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile Salihlili yurtseverler, iki yıldır ilçemizde kalan Yunan işgal güçlerine Salihli sokaklarını daraltarak zulmettiler. Bu günlerde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarına minnettarız. Görevimiz, Atatürk’ün ilkelerine göre Atatürk’ün yolunda yürümek, vatanını, milletini ve bayrağını sevmek ve bu vatana sahip çıkmaktır. Türk gençliğine güveniyoruz. Bağımsızlık Gününüz kutlu olsun” dedi.

Rüzgar Ece Seçkin Salihli'de
Rüzgar Ece Seçkin Salihli'de
Rüzgar Ece Seçkin Salihli'de
Rüzgar Ece Seçkin Salihli'de
Rüzgar Ece Seçkin Salihli'de
Rüzgar Ece Seçkin Salihli'de

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu