Magazin

Şarkıcı Ebru Polat’ın aşı pişmanlığı

Şarkıcı Ebru Polat, önceki gün Nişantaşı’nda sevgilisi Tolgahan Yıldız ile görüntülendi. İki hafta önce koronavirüs testi pozitif çıkan şarkıcı, virüsü yendikten sonra ilk kez dışarı çıktığını söyledi. İşte Polat’ın açıklamaları…

Aşı yaptırmadığı için çok üzgün olduğunu söyledi. Ebru Polat“Bir hafta hastanede kaldım. Allah tüm sağlık çalışanlarından razı olsun. Onlar sayesinde iyileşti. Allah bu hastalığın düşmanıma acı çektirmesin.

Bundan sonra maskemi bile çıkarmayacağım. İğneden korktuğum için aşı olmadım. Bu yüzden hastalığım çok zordu. Çok üzgünüm. Keşke daha önce aşı yaptırsaydım” dedi.

Ünlü şarkıcı sözlerine devam ederek, “Herkes aşı olsun. Aşıya karşı olanların bir kez daha düşünmesini tavsiye ederim.” dedi.

EBRU POLAT KİMDİR?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983’te İzmir’de doğdu. Küçük yaşta bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Ebru Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi.

2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre avukatlık yaptı.

İlk albümü 2007’de çıkan Çetin Ceviz’dir. Avukatlık mesleğini bırakıp müzik kariyerine başlamaya karar veren Polat, Londra’ya giderek bu şehirde Royal Academy of Art’ta müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008’de ikinci albümü “Too Late”yi çıkardı. Albümün adıyla aynı olan “Too Late” şarkısının söz ve müziği Sezen AksuBu şarkının yanı sıra Sezen Aksu’nun “Seni Yerler” şarkısını da yeniden yorumlamıştır. 2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü çıkardı. Albümde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş ve Sezen Aksu’nun şarkıları yer aldı. Ayrıca söz ve müziği Polat’a ait olan “The Boy Girl” şarkısı da albümde yer aldı.

2011 yılında “Dinle 2011” albümünü çıkardı. Albümde Sezen Aksu’nun “Haydi Git” şarkısını seslendirdi. Ayrıca “Mutlu Ol Yeter” ve “Artık Sevmeyeceğim” şarkılarının albüm kapaklarında yer aldı. O yılın ilerleyen saatlerinde, “Ne Oldu” adlı single’ı sundu. 2012 yılında “Escape the Draw” EP’sini çıkardı. Sözlerini Aysel Gürel ve Mehmet Erbil Savaş’a ait olan “Hani Dünya Tatlısı” şarkısını yeniden yorumladı.

Şarkıcı Ebru Polat'a aşı cezası
Şarkıcı Ebru Polat'a aşı cezası
Şarkıcı Ebru Polat'a aşı cezası

Kaynak: Züppe Dergisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu