Teknoloji

Sedef ve birçok cilt hastalığı bağırsaktan kaynaklanıyor

Sedef hastalığı ve birçok cilt hastalığı bağırsaktan kaynaklanır.

Eczacı Reyhan Aliusta, “Birçok hastalığın sebebi toksinlerin vücuda sızmasıdır”

ANKARA – Geliştirdiği besin takviyesi ile sedef ve cilt hastalıklarını tedavi etmeye çalışan Eczacı Reyhan Aliusta, “Bu tip hastalıklarda ancak bağırsakları düzelterek başarıya ulaştık” dedi.

27 yıldır aktif eczacılık yapan ve son 10-11 yılını sedef hastalığı başta olmak üzere çeşitli cilt hastalıklarına yönelik ürünler geliştirmekle geçiren Reyhan Aliusta, “Özellikle birçok otoimmün hastalıkta yani, bağışıklık sistemine zarar verirler, bağırsak sağlığı düzelmediği sürece yani bağırsaklar sağlıklı olmadığı sürece bu tip hastalıklar vücudun hastalıklara yenilmesi çok zordur. Özellikle sedef hastalığı gibi deri hastalıklarında, egzama ve vitiligo.Bağışıklık sistemi kendi kendine zarar verir.Dışarıdan krem ​​sürülmesi ile bu durum ortadan kalkmaz.Özellikle uzun süreli kortizonun cilt üzerinde birçok yan etkisi vardır. Bağırsaklarda ve bağırsaklardaki mikrobiyotayı sadece biz düzeltiyoruz.Yani bağırsak florasını düzelttik.Bağırsak hastalıklarını tedavi edebiliyor.Akasyanın ürününde reçine var.Bu reçine bir p antibiyotik yani bizim yararımıza olan bir besin. bakteri sever. Mide asidinde sindirilmeden bağırsağa ulaşır. Yiyor ve insan midesi onu sindiremiyor. Bağırsaklara gelince, bağırsakta çalışır. Aslında vücudumuzda o kadar güzel bir sistem var ki, bağırsakları düzelttiğimizde bağırsak hastalığını yenebiliriz. Devitale Splus bir diyet takviyesi değildir. Bitkiseldir, kortizon içermez. Tamamen benim ve ekibim tarafından sentezlenen yerli bir üründür. Bağırsak sağlığını iyileştirir. Ama bağırsakları düzelttiğimizde birçok hastalığa da şifa oluyor” dedi.

Birçok hastalığın nedeni toksinlerin vücuda sızmasıdır.

Ürünün etkilerini anlatan Aliusta, “Prebiyotik dediğimiz iyi bakterilerimizi detoksifiye ediyor, besliyor ve büyütüyor. Vitamin ve mineraller kan dolaşımına geçebilir. Sindirilmemiş gıdaların başka kısımları da var. Sindirilmeyen besinler kana geçmemelidir Sadece vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller vücuda emilir, toksinler vücuttan atılır Bağışıklığı azalmış kişilerde buna bağırsak geçirgenliği diyoruz. Buradaki toksik maddeler vücuda sızıyor. Pek çok hastalığın nedeni bu toksin maddesinin vücuda sızmasıdır. Bu toksin sızıntısını önlediğimizde birçok hastalığın da önüne geçilmiş oluyor” dedi.

“Hamile kalmak çok zordu”

İhlas’tan önce Haberler ajans tarafından yapılmış HaberlerReyhan Aliusta’yı görerek ulaşabileceğini söyleyen Ece Çimen, “6 yaşımdan beri sedef hastalığım var. Haberler Yapılan bir ajans Haberler Sayenizde Reyhan hocamla tanışma fırsatı buldum. Muhabirler sayesinde yardımcı oldular. Daha sonra bu ürünü kullanmaya başladım. Sedef hastalığı ve Hashimoto hastalığının bağırsaklardan kaynaklandığını öğretmenimden öğrendim. Daha önce bilmiyordum. Çok fazla kortizon kullandım. Çok ağır ilaçlar kullanıyorum. Hem sedef hastalığı hem de alerjiler için. Çok zor zamanlar geçirdim. Ama ürünü kullanmaya başladıktan sonra bağırsaklarım düzeldiği için tüm şikayetlerim azalmaya başladı. Sedef hastalığım tamamen gitti. Hashimoto için ilaç kullanıyordu, minimuma indi. Çok ağır alerji hapları kullanıyordum, artık kullanmayı bıraktım. ve bu yüzden hamile kalmak çok zordu, şimdi dokuz aylık oldum. Diyetim zaten çok kötüydü. Bunun sızdıran bağırsakların ilk nedenlerinden biri olduğunu bilmiyordum. Ama şimdi çok rahatım. Uyuşturucuyu bıraktım her şeyi, ürün bana çok faydalı oldu. Ürünün sıvı gıda takviyesi olması beni en çok cezbeden oldu” dedi.

Sedef hastalığı ve birçok cilt hastalığı bağırsaktan kaynaklanır.

Sedef hastalığı ve birçok cilt hastalığı bağırsaktan kaynaklanır.

Sedef hastalığı ve birçok cilt hastalığı bağırsaktan kaynaklanır.Sedef hastalığı ve birçok cilt hastalığı bağırsaktan kaynaklanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu