Magazin

Selen Görgüzel’den itiraf: Hamdi ile boşanmanın eşiğinden döndük!

Oyuncu Selen Görgüzel, gösterinin konuğu oldu. bir dönem kadını Hamdi Alkan Eşiyle zor zamanlar geçirdiğini itiraf eden Görgüzel, samimi açıklamalarda bulundu.

Pandemi Tartışmalarımız oldu. Her zaman yan yana olduk. Bildiğiniz gibi salgında birçok evlilik sona erdi ve bekarlar da evlendi.

Hamdi pandemi sürecinde koymuş. Telefonuma cevap vermiyorum, yemek yapıyorum, hayır, umurumda değil…

Bu süreçte saçma sapan kavgalar ettik.

Boşanmak Haberler Ben yokum. Evet, bir süredir ilişkimiz bizi sınadı. Boşanmanın eşiğindeyiz. Kimse karşı çıkmasın, bu avatarlar uzun süreli ilişkilerde deneyimlidir.

Bu gerçekten gerçek evlilik… Üçüncü kişi hiçbir zaman aramızda olmadı. Biz iki ayrı insanız, sorunlarımız var, birbirimizi düşündüğümüz zamanlar oluyor… Sonra bu bir mücadele oluyor ve bir süre sonra işler kendi kendine düzeliyor. Bu olumsuzluklara tahammül ediyorsunuz.”

YÜZÜMLE OYNAMADI!

Görgüzel, estetik ifadelerine de yanıt verdi; “Burun ameliyatı oldum, dişlerim döküldü. Cildime ve botoksuma bakıyorum. Onun dışında estetiğim yok. Yüzümle oynamadım, büyüdüm. Yaşım ilerledikçe, yüzüm değişti.

Karıma dediler ki, “Hamdi’ye söyle yüzünle fazla oynamasın”… Hamdi de yanıma gelip, “Ben sana yüzünle çok oynama demedim mi, uyardılar mı? onunla oynamamak mı? toplantıda yüzü çok fazla. ‘Yüzümle oynamadığımı burada söylüyorum’ dedi.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu