Magazin

Serenay Sarıkaya’dan 7 milyon TL’lik anlaşma!

BODRUM, MUĞLA (Hürriyet) – Daha önce Kıvanç Tatlıtuğ, İlker Ayrık, Selami Şahin gibi ünlü isimlerle çalışmış olan Akbank, bu kez son yılların popüler oyuncusu. serenay sarıkaya buna göre. İddialara göre 7 milyon TL’ye Akbank’ın yüzü olan Sarıkaya iki farklı reklamla ekrana gelecek.

Geçen hafta İzmit’te ilk reklam filminin çekimlerine katılan güzel oyuncunun nasıl bir sahne ile ekranlara geleceği sır değil. Komedyen Feyyaz Yiğit’in katıldığı kampanyada yer alacak mı yoksa yeni bir kampanyanın yüzü olacak mı hep birlikte göreceğiz…

İstanbul’a döndü

Zorlu Center’da mağaza müdürü Beymen Ayten Danışman ile tanıştım. Tam makale Bodrumİstanbul’da vakit geçiren danışman, takım arkadaşlarıyla birlikte Beymen adına beş mağaza açtı. Valentino ve Balmain butik mağazalarının yanı sıra Yalıkavak Marina, Mandarin Oriental ve Kaplankaya Beymen POP UP mağazalarının açılış süreçlerini yöneten Ayten Hanım, Bodrum’da herkes tatildeyken mağaza mağaza koşturdu. Bodrum’da işini bitiren danışman, sakince İstanbul’daki işine döndü.

8 ay sonra yüksek

Bursalı emektar iş adamı Hayri Yazıcı, Kovid nedeniyle 8 aydır tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. 8 ay Taksim Acıbadem Hastanesi’nde yatıp 3 ay uyuyan Yazıcı, bu süreçte üç ağır ameliyat geçirdi. Acıbadem Hastanesi’nden Nişantaşı’ndaki Amerikan hastanesine nakledilen işadamı, orada gördüğü yeni tedavinin ardından 4 gün sonra uyandı.

Kısa sürede iyileşen Hayri Yazıcı, kısa süre önce taburcu edildi. Kızı Bahar Şer’in Sarıyer’deki evine götürülen Yazıcı’nın tedavisi evde devam edecek. Kızı Bahar Şer, evi adeta tam teşekküllü bir hastaneye çevirdi. Tüm detaylarla bizzat ilgilenen Ser, eve fizik tedavi ünitesi kurdurdu. Hayri Yazıcı her gün fizik tedavi alarak eski sağlığına kavuşacak.

Resim geliri THEME’e bağışlandı

Geçen gün genç işadamı Taner Tekin ile Zorlu Center’da tanıştım. Bodrum’dan yeni döndüğünü söyleyen Tekin, orada ünlü ressam Haluk Akakçe’nin sergisine katılarak bir eser satın aldığını söyledi. Orman yangınlarının moralleri bozduğunu söyleyen Tekin, satın aldığı boya için 20 bin dolarlık bedelin Haluk Akakçe tarafından THEME’ye bağışlandığını söyledi.

Akakçe, pandeminin bitişini kutlamak için eğlenceli bir sergi yapmak istedi ancak orman yangınları nedeniyle konseptini değiştirerek Bodrum Zai’deki sergisine “Yalnız değilsin” adını seçti.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu