Magazin

Sevgilisi Devin Booker ile pozlarını paylaşan Kendall Jenner’a Türk hayranları böyle seslendi

Bir süredir basketbolcu Devin Booker ile birlikte olan Jenner artık saklanmıyor, bu birlikteliğini artık kameraların veya sosyal medyanın önünde gizlemiyor.

ARTIK DEPOLANMAMIŞTIR

Bir süre için Basketbol oyuncusu Devin Booker ile birlikte olan Jenner, bu birlikteliği artık kameralar önünde ya da sosyal medyada gizlemiyor.

TÜRK TAKİPÇİLER JENNER İLE KONUŞTU

Sevgilisi ve arkadaşlarıyla İtalya’ya tatile giden Jenner, orada çekilen fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşıyor. Jenner’ın son paylaşımı Jenner’ın Türk hayranlarından da mesajlar aldı.

TÜRK TAKİPÇİ BODRUM‘BU IRDI

Bir Türk hayran onu Bodrum’a davet ederken, diğeri “gelecek yıl” gelebileceğini yazdı. Bir başkası, “Umarım bir Türkle evlenirsin” yazdı.

Takipçilerden gelen beğeniler ve yorumlar

Kendall Jenner’ın Devin Booker ile çekilmiş pozlarının yer aldığı paylaşımı, 187 milyon takipçisinden çok sayıda beğeni ve mesaj aldı.

KURALLARINI BIRAKTI

Kendall Jenner ve Devin Booker bir yılı aşkın süredir birlikteler. Geçen yıl Miami’de birlikte görüntülenen aşıklar, hala ilişkilerini gözden uzak yaşamaya çalışıyordu. Ancak İtalya’da arkadaşlarıyla geçirdikleri tatilde bu kuralı biraz ihlal ettikleri görülüyor.

SOSYAL MEDYADA ADAYLAR

Bu yıla kadar sevgilisini sosyal medya hesabından paylaşmayan Jenner, şimdi de Devin Booker ile yaptığı kucaklaşma duruşlarını takipçileriyle paylaşıyor. Geçen ayın son haftasında 25 yaşındaki Kendall Jenner ve 24 yaşındaki Devin Booker, arkadaşlarıyla izledikleri mavi yolculukta artık gözlüklerden kurtulamadı. Jenner ve Booker da o turda birbirlerini gördüler ve birbirlerinin samimi görüntülerini gösterdiler.

DİĞER AİLE ÜYELERİNDEN FARKLI Kendall Jenner, bu şekilde, ailesinin özel hayatını meraklı gözlerden uzak yaşama kuralını istemeden de olsa çiğnedi. Dünyanın en önemli ailelerinden birinin üyesi. Ayrıca diğer aile bireyleri de milyonlarca insanın yanında kameralar karşısında özel hayatlarını en ince ayrıntısına kadar yaşıyor. Sevgilileri, ayrılıkları, boşanmaları, hatta doğumları kameralar önünde yaşıyor. Ama hepsinden farklı.

Keeping Up With The Kardashians adlı realite programı ile ün ve servet kazanan Kardashian-Jenner ailesinin en gizli üyesi Kendall Jenner’ın özel hayatı uzun süredir merak uyandırıyor. Şimdiye kadar Kendall Jenner, özel hayatını kelimenin tam anlamıyla meraklı gözlerden sakladı. Aşk hayatıyla ilgili detaylar; Söylentilerin ve suçlamaların ötesine geçmedi. Top model son haftalarda bu kuraldan çok uzaktı.

“KENDALL’IN HER ZAMAN KURALLARI VARDI”

Jenner’ın özel hayatını bu kadar uzakta yaşama tercihi şimdiden gündem oldu. Geçmişte bunun nedeni hakkında bazı açıklamalar yapmış olsa da Keeping Up With The Kardashians’ın ortak yapımcılarından birinden bir parça geldi. Yapımcı Farnaz Farjam, Jenner’ın aşk hayatıyla ilgili bir detayı ortaya çıkardı. The Daily Dish’e konuşan Farjam, “Kendall Jenner’ın her zaman kendi kuralları olmuştur” dedi.

HIZLI RISE, 25 yaşındaki Kendall Jenner, tabiri caizse kameraların önünde doğdu. Ailesi sayesinde adından söz ettirse de daha sonra başka bir meslek alanı seçmiş ve o yolda, yani moda dünyasının parlak podyumlarında yürümeye başlamıştır. Elbette soyadının ve ait olduğu ailenin de etkisiyle kariyerinde hızlı bir yükseliş yaşadı. Ama yine de bugün bulunduğu yere gelmek için hiçbir çaba sarf etmediğini söylemek yanlış olur. Ailesinden ayrılıp bir iş bulmuş ve başarılı olmak için elinden geleni yapmaktadır.

DİĞER AİLE ÜYELERİ GİBİ DEĞİL Ayrıca Kendall Jenner ailesinden farklı bir taktik izleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aslında, ailesinin diğer üyelerinden çok farklıdır. Kızkardeşler Kim, Kourtney ve Khloe, küçük kardeşi Kylie Jenner ve annesi Kris Jenner de dahil olmak üzere, tüm hayatlarını kameraların önünde tam anlamıyla yaşıyorlar. Çocukları, evlilikleri, boşanmaları, aldattıkları, taşıdıkları, yedikleri, içtikleri yani bütün hayatı küçük bir gazete okuyan veya sosyal medyaya ilgi duyan herkes tarafından ezbere bilinir. Öyle ki iki ablası Kourtney Kardashian ve Khloe Kardashian kameralar önünde bile doğum yaptı. Ama Kendall Jenner farklı.

ÖZEL HAYATINIZI YAŞAMAK İSTEMİYORSUNUZ

25 yaşındaki Model Top Jenner, moda şovlarında boy gösterse ve gece dışarı çıkmayı asla kesmese de aşk hayatını kelimenin tam anlamıyla bir sır olarak saklıyor. Başka bir deyişle, “yatak odası kapısı” sıkıca kapatıldı. Basın ya da hayranlar onun adını farklı ünlülerle anmasına ve zaman zaman birçok ünlüyle çıktığı ya da flört ettiği söylense de şimdiye kadar onu bir kızın elinden kimse göremedi. Bu yılki yaz tatiline kadar.

Söylentiler, Söylentiler

Geçen yıl bir barda Leonardo DiCaprio ile sabaha kadar çıktığı iddiaları basına yansımıştı. Tüm detaylar tanıkların ifadelerine dayanıyordu, ancak yine kimse onları görmedi. Bu yüzden kendisi hakkında “kendi cinsiyetiyle gerçekten ilgileniyor” dedikodularına cevap bile vermedi. Şimdiye kadar Kendall Jenner’ın adı birçok ünlü ile anıldı. Harry Styles ve hatta Orlando Bloom bunların arasında. Basında çıkan iddialara göre Jenner, aşıklarını genellikle basketbolcular arasından seçiyor. Ağustos 2017 ile Şubat 2018 arasında NBA yıldızı Blake Griffin, Temmuz 2016 ile Eylül 2017 arasında Asap Rocky ve Nisan 2016’da NBA oyuncusu Jordan Clarkson ile ilişkisi olduğu söylendi.

SPOR DÜNYASINDAN SEVGİLİ İDDİALAR 2015 yılında F1 pilotu Lewis Hamilton ile birlikte adından söz ettirdi. 2014 yılında başka bir NBA yıldızı olan Chandler Parsons’a aşık olduğu iddia edildi. Kendall Jenner, yakın arkadaşları Bella ve Gigi Hadid’in erkek kardeşi Anwar ile Haziran 2018 ile Kasım 2018 arasında bir aşk ilişkisi yaşadı.

Yine bu iddialara göre Ben Simmons, Enver Hadid’den ayrıldıktan sonra Jenner’ın hayatına girdi. Son olarak bu ilişkinin bittiği iddia edildi. Kendall Jenner bunların hiçbirine yanıt vermedi, iddialardan hiç bahsetmedi. Bir dergiye verdiği röportajda bunu neden bu kadar açık bir şekilde yaptığını açıkladı.

“İKİ KİŞİ ARASINDA”

Jenner, hayatında biri olmasına rağmen açıklamamayı tercih ettiğini belirterek, “Verdiğim röportajlarda ilişkim hakkında açıklama yapmakla ilgilenmiyorum. Ben kimseyle evli veya nişanlı değilim” dedi. “Kız arkadaşım olsaydı insanlar her şeyi konuşurlardı ve bu muhtemelen bir ara verirdi” dedi.

“GİZEMLİ OLMAK İYİ” Kendall Jenner, aşk hayatı söz konusu olduğunda diğer kız kardeşleri gibi davranmayacağını da belirtiyor. Mahremiyete inanıyor ve “Bence insanlar kendilerine sahip olamayacaklarını istiyorlar. Biraz gizemli olmak güzel” diyor. Bu arada, onun kadar olmasa da ailesinin bir diğer gizemli ve gölgeli üyesinin de üvey kardeşi Rob Kardashian olduğunu unutmayın.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu