Magazin

Şevval Şahin’le yaşadığı olaylı kaçamakla adını duyurmuştu! Yeni yuvası göz kamaştırdı!

Türkiye güzellik Şevval ŞahinYaşadığı birçok kaçamaklarla adından söz ettiren işadamı Kerem Sabancı Kamışlı’nın yeni evi görenleri hayrete düşürdü. Kamışlı, Kanlıca’da doktor. Mazhar Tan Konağı’ndaki dört katı tek tek satın alıp birleştirdi ve 40 milyon dolar değerinde muhteşem bir saray inşa etti. Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve genç bir işadamı olan Kerem Sabancı Kamışlı, yaşadığı ilginç bir olayla adını tüm Türkiye’ye duyurdu. Kamışlı, Şahin’in eski sevgilisi Miss Turkey Şevval Şahin ile yemek yerken Yiğit Marcus Aral gelmişti. Kıskançlık krizi geçiren Marcus, Kerem KamışlıOturduğu sandalyeyle onu denize attı.

Kamışlı, bu kez Boğaz’da satın aldığı yalı ile adından söz ettiriyor. Erhan-Emine Sabancı Kamışlı çiftinin 28 yaşındaki oğulları Kerem, Dr. Mazhar Tan Konağı’nın yeni sahibi oldu. Kamışlı, konağın dört dairesini tek tek satın alarak hepsini muhteşem bir sarayda birleştirdi. Yalın fiyatının şu anda 40 milyon dolar olduğu söyleniyor.

1997 yılında Beykoz Kanlıca’daki Mazhar Tan konağında üzücü bir olay yaşandı. Sezer İnanoğlu ile evli olan Nil Pınar İnanoğlu, apartmanlardan birinde yaşarken tek kurşunla öldürüldü. Aynı konakta Samsunspor eski başkanı İsmail Uyanık da oturuyordu. Bir gece konağa giren hırsızlar, Başkan Uyanık’a sprey sıktı ve lüks arabasını çaldı.

Şevval Şahin ile yaşadığı yoğun kaçışla adından söz ettirdi.  Yeni ev etkileyici.

Şevval Şahin ile yaşadığı kaçış macerasıyla adından söz ettirdi.  Yeni ev etkileyici.

Snob Dergisi – Magazin Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu