Magazin

Şeyma Subaşı: Nişanlım Mohammed Alsaloussi her ülkeden ev almak istiyor!

Renkli yaşamı ile gündemden düşmüyor Şeyma Subaşı yine birçok konuşma yaptı. Meraklılarına özel hayatını anlatan Subaşı, gelecek planlarından da bahsetti.

Muhammed Alsaloussi ile yaşadığı zor anları geride bırakan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle tatil için Bodrum’a geldi. Erkek arkadaşını ailesiyle tanıştıran Subaşı, her şeyin yolunda olduğu mesajını verdi.

Aşk hayatında aradığı mutluluğu bulan Şeyma Subaşı, kendini işine adadı.

Yeni bir şirket kurduğunu söyleyen Subaşı, saçından tırnağına kadar kullandığı tüm ürünlerin bu şirkette yer alacağını söyledi.

Ayrıca mumlar, çakra yağı, kremler, spor Giyim gibi pek çok ürünün satışa sunulacağını iddia eden Subaşı, kurulduğunda şirketinin adını açıklayacağını söyledi.

“AİLEMİ SEVDİM”

Gelecek planlarını anlatan Subaşı, “Şu anda İstanbulBiz… Bodrum’da çok güzel bir tatil geçirdik. Ailem nişanlıma bayılıyor. O kadar iyi anlaşıyorlardı ki, tahmin edemezdim. Burada bir istek vardı. Annem ve babam sonunda aileme sordu. Bodrum’a biraz daha yaklaştık ve harika zaman geçirdik. Meedo’nun ailesiyle de tanıştım. Annesi vefat etti ve babasıyla Kuveyt’te görüşemedim. Ablası ve ağabeyi ile görüştüm” dedi.

“Belki evleniriz”

İbiza’daki sevgilisinden şimdiden evlilik teklifi alan ve düğün hazırlıkları sırasında ilişkilerini sonlandıran sosyal medya fenomeni, “Düğün ne zaman?” sorusunu da yanıtladı.

“Herkes bir kağıt parçası soruyor. Bildiğiniz gibi belki evleneceğiz. Umarım evlilik gerçekleşir, en iyisi… Miami’ye taşınıyorum ama sürekli okula gidiyorum, Melisa İstanbul’da okula gidiyor.” .

“HER YERDEN EV ALMAK İSTİYORUZ”

Mısırlı sevgilisi Muhammed Alsaloussi ile Türkiye’deki günlerini anlatan Subaşı, “Meedo Türkiye’ye 10 yıl önce geldi… İkinci kez benimle geldi ve çok beğendi. İbiza’dan sonra burası bize o kadar sıcak geldi ki, biz de öyle hissettik. yakınlık açısından harika hissediyorum.Türkiye’de “Yaşamayı düşünmüyoruz ama nereye gitsek ev almak istiyoruz. Meedo İstanbul’u çok sevdiği için buradan ev alacak.”

“DÜNYA DÜĞÜNÜMÜZÜ KONUŞACAK”

Zaten İbiza’da evlenmeyi planlayan ikili, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Nikah masasına oturma kararı alan çift, konuşulacak bir düğüne imza atacak. Subaşı, sevgilisinin açıklamasını şu sözlerle dile getirdi; “Aslında düğünü İbiza’da yapıp iptal etmeyi düşünüyorduk. Düğünü nerede kutlayacağımızı bilmiyorum. Bana sadece nişanlım söyledi. Ben de ‘Türkiye’deki herkes gibi bir düğün yapacağım’ dedi. dünya bir yıl boyunca bizim düğünümüzü konuşacak.’ “Bu işlere girmeyelim dedim. Sonuçta çok heyecanlı, nerede olur bilmiyorum ama Türkiye’de olmayacak. Mısır’da, Amerika’da başka bir yerde olabilir. …”

“HER GÜN SPOR YAPIYORUM”

Nasıl seyahat edip formda kalıyorlar sorusuna yanıt veren Subaşı, “Sürekli spor yapıyorum, iki günde bir masaj yaptırıyorum. Yurt dışına çıktığımda oralarda yaşayan biri gibi giderim. Hayat rutinime devam ediyorum. Ben yaşıyorum, spor salonuna gidiyorum, arkadaşlarım da bu konuda yardımcı oluyor…’ dedi.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu