Magazin

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinden düğün vaadini paylaştı: Tüm dünya bir sene boyunca konuşacak

sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendi adını taşıyan YouTube kanalında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 14 dakika süren videosunda hayatıyla ilgili aldığı kararları anlatan Subaşı, yeni bir şirket kurduğunu, saçından tırnağına kadar kullandığı tüm ürünlerin bu şirkette yer alacağını söyledi. Ayrıca mumlar, çakra yağı, kremler, spor Giyim gibi pek çok ürünün satışa sunulacağını iddia eden Subaşı, kurulduğunda şirketinin adını açıklayacağını söyledi.

Şeyma Subaşı sevgilisinin evlilik yeminini paylaştı: Bütün dünya bir yıl konuşacak

“DÜNYADA HERKESİN SENİNLE KONUŞACAĞI BİR DÜĞÜN YAPACAĞIM”

Ailece Bodrum’da tatil yaptıklarını iddia eden Subaşı, anne ve babasının sevgilisi Muhammed Elsaloussi’yi çok sevdiklerini ve iyi anlaştıklarını söyledi. Subaşı, “Bir ricaydı. Muhammed Elsaloussi ailemden istedi” diyerek Bodrum’a yaklaştıklarını söyledi.

Düğünü nerede kutlayacaklarını bilmediğini iddia eden Subaşı, “Böyle bir düğün yapacağım ki bir yıl boyunca herkes bizim düğünümüzü konuşsun” dedi.

“TÜRKİYE’DE YAŞAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”

Bir ay sonra Miamiİstanbul’a taşınacağını açıklayan Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın İstanbul’da okuyacağını ve bu nedenle onu görmek için her ay Miami-İstanbul arasında taşınacağını ifade etti. Subaşı, bu yıl Melisa’yı Miami’ye götüremeyeceğini ancak gelecek yıl götürebileceğini sözlerine ekledi. Subaşı, sevgilisi Muhammed Elsaloussi’nin gittiği her ülkede ev almak istediğini söyledi. TürkiyeYaşamak gibi bir niyetinin olmadığını belirtti.

Şeyma Subaşı sevgilisinin evlilik yeminini paylaştı: Bütün dünya bir yıl konuşacakŞeyma Subaşı sevgilisinin evlilik yeminini paylaştı: Bütün dünya bir yıl konuşacak

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu