Ekonomi

Siemens Türkiye, 165’inci yılına özel dijital zirve düzenliyor

Dünyanın önde gelen inovasyon şirketlerinden biri Siemens, TürkiyeTürkiye’de 165. yıl dönümü için dijital bir zirve düzenliyor. Şirket, dijitalleşme, değişim ve sürdürülebilirlik alanlarına yaptığı katkılarla geleceği şekillendirecek stratejilerini farklı sektörlerden iş ve profesyonel ortaklarıyla 165. Dijital Zirve etkinliğinde paylaşacak.

Siemens Türkiye, Türkiye’deki 165. yıl dönümü dolayısıyla sanal ortamda dijital bir zirveye ev sahipliği yapacak. Karbon nötrlüğü hedefiyle düzenlenecek etkinlik kapsamında her katılımcı için fidan bağışı yapılacak ve Siemens Türkiye’nin 165. kuruluş yıl dönümü anısına bir orman oluşturulacak.

Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Devlet BaşkanıHüseyin Gelis ve Siemens Healthineers Türkiye CEO’su Enis Sonemel tarafından organize edilecek zirve, Türkiye’den ve şirketin global organizasyonundan üst düzey yöneticiler ile farklı sektörlerden Siemens müşteri temsilcilerini bir araya getirecek. Dijital Zirve’de Siemens Türkiye’nin Türkiye’nin endüstriyel ve teknolojik gelişimindeki rolü tartışılacak ve akıllı şehirler, sağlık sektöründe akıllı çözümler ve dijital endüstriler konulu 3 panel düzenlenecek. Zirvede Siemens’in yeni stratejileri de paylaşılacak. – İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu