Teknoloji

Son Dakika! Bakan Koca, vaka sayıları en çok artan 10 ili paylaştı: Bu şehirlerden birindeyseniz, daha az güvendesiniz

Son an! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 14-20 Ağustos tarihleri ​​arasında vaka sayısı bir önceki haftaya göre daha fazla artan 10 ilimizin “Bayburt, Gümüşhane, Kayseri, Gaziantep, Kilis, Bolu, Hakkari, Nevşehir, Sinop” olduğunu belirtti. , Kars” dedi ve “Bu şehirlerden birindeyseniz, “eskisinden daha az eminsiniz” dedi.

sağlık Bakanı Fahrettin Kocahaftalık vaka sayılarının haritasını sosyal medya hesabından paylaştı. Bakan Koca, vaka sayısının en fazla arttığı 10 ili de sıraladı.

Son an!  Bakan Koca, vaka sayısının en fazla olduğu 10 ili açıkladı: Bu illerdekiler daha az güvenli

Bakan Koca’nın sosyal medyadaki açıklamaları şöyle;

“14-20 Ağustos tarihleri ​​arasında 100.000 kişi arasında haftalık toplam yeni Kovid-19 vaka sayısı kaç oldu? Yaşadığınız ildeki durumu öğrenebilir veya haftalık insidans haritamıza ulaşabilirsiniz. Son haritaya göre, Yeni vaka yoğunluğunun en yüksek olduğu il ise Rize’dir.

Son an!  Bakan Koca, vaka sayısının en fazla olduğu 10 ili açıkladı: Bu illerdekiler daha az güvenli

VAKA SAYISI ARTAN 10 ŞEHİR

Bayburt, Gümüşhane, Kayseri, Gaziantep, Kilis, Bolu, Hakkari, Nevşehir, Sinop, Kars: 14-20 Ağustos tarihleri ​​arasında bir önceki haftaya göre en fazla vaka görülen 10 ilimiz. Bu şehirlerden birindeyseniz, eskisinden daha az güvendesiniz. Çözüm belli.”

Son 24 saatte 18.340 vaka tespit edildi

Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan Türkiye’nin günlük Coronavirüs tablosundan son 24 saatlik verilere göre; 18.340 yeni vaka tespit edildi. Ölü sayısı 244 olarak kaydedildi. 14.528 hasta taburcu edilerek tedavisi tamamlanırken, bugün 295.647 test yapıldı.

Son an!  Bakan Koca, vaka sayısının en fazla olduğu 10 ili paylaştı: O illerden birindeyseniz daha az güvendesiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu