Teknoloji

Son dakika haberleri… 2 doz aşı olana sakal tıraşı bedava

Son dakika haberi… Adana’da bir berber, taç virüsü vakalarındaki artışa dikkat çekmek ve kapanmamak için 2 doz aşı yapıldığını belgeleyenlere ücretsiz sakal veriyor. 2 doz aşı…

2 doz aşı için ücretsiz sakal tıraşı

ve Adana berberi Taç virüsü vakalarındaki artışa dikkat çekmek ve kapanmamak için 2 doz aşı yaptırdığını belgeleyenlere sakallarını ücretsiz tıraş ettiriyor.

ADANA – Adana’da bir berber, taç virüsü vakalarındaki artışa dikkat çekmek ve kapanmamak için iki doz aşı yapıldığını belgeleyenlere ücretsiz sakal veriyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı verilere göre, son 24 saatte taç virüsüne yakalanan kişi sayısı 19.557 olurken, 245 kişi hayatını kaybetti. Ahmet ve Adana şömine Sözde bir berber ise vakalardaki artış nedeniyle vatandaşları aşı yaptırmaya ikna etmek için kampanya başlattı. Ocak, kampanyada iki doz aşı belgeleyenlere sakal bıraktı. Berberde bu ilanı gören vatandaşlar berbere gitti.

Duhan Doğan isimli genç, 6 aydır sakalını tıraş etmediğini ve ev başvurusundan 2 doz aşı yaptırdığını gösteren cep telefonunu traş ettiğini söyledi. Ocak ayında virüs nedeniyle 2 ay kapalı kaldıkları dönemde birçok maddi sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Bir daha kapanmamak ve o zor günlere geri dönmemek için herkesi aşı olmaya davet ediyorum. Virüsü yenmenin tek yolu bana aşı yaptırmak. Bu yüzden bu kampanyayı başlattım. Umarım bu kampanya herkes içindir. Örnek olacak” dedi. Doğan ise kampanyayı görünce 6 ay sonra tıraş olmaya karar verdiğini ve herkesin aşı olması gerektiğini söyledi.

Son haberler... 2 doz aşıya ücretsiz sakal tıraşı
Son haberler... 2 doz aşıya ücretsiz sakal tıraşı
Son haberler... 2 doz aşıya ücretsiz sakal tıraşı
Son haberler... 2 doz aşıya ücretsiz sakal tıraşı

Kaynak: İhlas / Fatih Keçe Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu