Gündem

Son dakika haberleri | Bilecik’te çocuklar “Müze Akademi” ile moral buldu

Son gelen habere göre, Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan Müze Akademi etkinlikleri kapsamında bir araya gelen çocuklar, tişört boyama etkinliğine katıldı.

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanmıştır. Müze Akademi etkinlikleri kapsamında bir araya gelen çocuklar, tişört boyama etkinliğine katıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, çocukların moralini yükseltmek ve yeteneklerini keşfetmek amacıyla düzenlenen etkinliğe Bilecik Belediye Başkanı da katıldı. Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin katılımcılara katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Başkan Şahin, Müze Akademi’nin faaliyetlerinin dikkat çektiğini belirterek, “Uzun süredir evlerinde canı sıkılan çocuklarımıza iyi eğlenceler sunmak istedik” dedi. deyimini kullandı.

Bilecik Kent Konseyi Turizm Koordinatörü Mesut Ünver, Müze Akademi’nin faaliyetlerine başladığını, salgın nedeniyle ara vermek zorunda kaldıklarını, kaldıkları yerde şunları söyledi:

“Çocuklarımızın evde çok sıkıldığını biliyoruz. Bu sefer daha çok çocukla daha çok etkinlikle devam ediyoruz. Burada çocuklar çok eğlenirken aynı zamanda sahip oldukları yeteneklerini keşfediyoruz. Müzenin bir parçası olarak Akademinin faaliyetleri, çocuklarımıza t-shirt boyama, taş boyama, çömlek, müzede dans, müzede zumba öğretiliyor. Bizim gibi birçok etkinliğimiz olacak.”

son dakika haberleri |  Bilecik'te çocuklar moral buldu
son dakika haberleri |  Bilecik'te çocuklar moral buldu
son dakika haberleri |  Bilecik'te çocuklar moral buldu
son dakika haberleri |  Bilecik'te çocuklar moral buldu

Kaynak: Anadolu Ajansı / Yavuz Emrah Sever

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu