Magazin

“Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diyen Yeliz Yeşilmen, Ali Uğur Akbaş ile boşandı

Şubat ayında ağlayan ve “Bergen gibi olmak istemiyorum” diyen Yeliz Yeşilmen, 11 yaşındaki kocası Ali Uğur Akbaş’tan sessizce boşandı. Instagram hesabından takipçilerinin ısrarlı sorularını paylaşan Yeşilmen, “Özel hayatımla ilgili çok soru var ama bana bir süre sorma” dedi.

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen2010 yılında işadamı Ali Uğur Akbaş ile evlendi. Bu evlilikten iki çocuk dünyaya getiren Yeşilmen, geçtiğimiz şubat ayında eşiyle sorunlar yaşayarak ağlayarak çektiği videoya isyan etmişti.

SESSİZ OLMADAN BOŞANDI

Taze Magazin’in HaberlerOna göre evliliğindeki sorunları çözemeyen Yeşilmen ayrılma kararı aldı. Çift Pazartesi günü sessizce boşandı. Konunun basına yansımamasını isteyen çift, boşanmalarıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

diyen Yeliz Yeşilmen,

“GİZLİLİKLE İLGİLİ SORU SORMAYIN”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, özel hayatıyla ilgili sorularını cevapsız bırakamadı. “Mesajlarınızı okudum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili de çok soru var ama lütfen bir süre özel hayatımla ilgili soru sormayın. Hadi canım.” dedi.

diyen Yeliz Yeşilmen,

“BERGEN OLARAK SONUMU İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz şubat ayında eşiyle büyük bir sorun yaşayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından ağladığı bir video yayınlayarak, sonunun yüzü buruk olan Bergen’e benzemesinden korktuğunu söyledi. Yeşilmen, videosunda şu ifadeleri kullandı: “Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yandı ve şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmam gereken reklamlarım var, ekmeğim var. ve mecburum. Artık kimseye söylemeyeceğim. Ok yaydan çıktı, durdu. Anlatmayacağım, anlatmayacağım, zamanı gelince ifşa edeceğim. geliyor. Sana kimin gittiğini ya da neler olduğunu söylemeyeceğim. numara.

Ama ben her şeye şükreden ve acısıyla mutlu olan bir kadınım. Kimsenin beni mutsuz etmesine asla izin vermem, ailemin yetiştirilme tarzı, dini inançlarım ve kalbim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar gönderdin. Yakınımdakiler ne olduğunu biliyor, belki bir gün sen de öğrenirsin. O gün bugün değil. Ne zaman getireceğini bilmiyorum. sadece son sözüm; Artık iyi niyetimin kullanılmasını istemiyorum. Büyük fedakarlıklar yaptım, her şeyi yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum.”

diyen Yeliz Yeşilmen,
diyen Yeliz Yeşilmen,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu