Ekonomi

SunExpress Ceo’su Dr. Max Kownatzki EGİAD’ı ziyaret etti

SunExpress CEO’su Dr. Max Kownatzki, yardımcısı Devlet Başkanı‘su Ahmet’ Fevzi Çalışkan, Ticaret Direktörü Peter Glade, Türkiye Ticaret Direktörü Ece Şenev, Exeo Bölge satış müdürü Eray Mert ve beraberindeki heyet EGİAD’ı ziyaret etti.

EGİAD Alp Meclisi Başkanı Avni Yelkenbiçer, Başkan Yardımcısı Cem Demirci, Dr. Fatih Mehmet Sancak ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fatih Dalkılıç’ın düzenlediği toplantıda izmirÖzel ilgi ile Dr. Kownatzki, EGİAD’ın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Özellikle EGİAD Düşünce Kuruluşu’na özel ilgi gösteren Sun Express yönetimi, şirketin uzmanları aracılığıyla sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği gibi konularda EGİAD’a destek olabileceklerini paylaştı. İzmir’den direkt uçuş sayısını artırmanın her zaman stratejik hedeflerinden biri olduğunu ve EGİAD’ın bu yöndeki geçmiş çalışmalarının olduğunu belirten Başkan Yelkenbiçer, Sun Express’in İzmir’i önemseyen yaklaşımına teşekkür etti. Başkan Yelkenbiçer ve ekibinin yeni destinasyon önerilerini dikkate alan Dr. Kownatzki, yeni belirlenen ve önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacak yeni ulusal ve uluslararası destinasyonların müjdesini verdi.

Covid-19 pandemisinin dünya genelinde havacılık sektörüne verdiği zarar ve bu yönde yakın gelecekte beklenen değişikliklerin tartışıldığı toplantının sonunda, dijitalleşmenin iş uygulamalarına ve çevre koruma faaliyetlerine etkisi ele alındı. . Sun Express ekibi, firmayı temsil eden uçak modellerini EGİAD ekibine tanıttı. Ege bölgesinin en önemli markalarından biri olan ve tüm dünyada bilinen incirleri takdim eden Başkan Avni Yelkenbiçer, İzmir’in tanıtımına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini iletti. – İZMİR

SunExpress'in CEO'su Dr.  Max Kownatzki EGİAD'ı ziyaret etti

SunExpress'in CEO'su Dr.  Max Kownatzki EGİAD'ı ziyaret etti

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu