Magazin

Survivor şampiyonu boksör Adem Kılıççı’dan itiraf: Bir kadın tarafından taciz edildim

2004 Dünya Boks Şampiyonasında gümüş, 2007 Amatör Boks Dünya Şampiyonasında bronz ve 2013, 2018 Akdeniz Oyunları’nda altın madalya Hayatta kalan şampiyon boksör Adem Kılıççı, HaberlerGökay Kalaycıoğlu’na .com YouTube kanalında daha önce hiçbir yerde anlatmadığı anılarını anlattı.

Kılıççı, Survivor yarışmasının ardından eğlence mekanında erkek arkadaşıyla birlikte bir kadın tarafından taciz edildiğini itiraf etti. Kalaycıoğlu “Hiç tacize uğradınız mı?” Soruyla ilgili başına gelenleri anlatan Kılıççı, “Ciddi bir tacize uğramadım. Ufak tefek tacizler var. Daha çok bakıyorlar. Biri beni taciz etti. Çeşme’de eğlence yeriydi. Bir arkadaşla oturuyoruz. , müzik dinliyorum. .el beni arkadan sıktı. Kalçamı sıktı. Yanında bir adam vardı. “Bak, erkek arkadaşına söyledim.” Yanıma geldi. “Arkadaşını diğer tarafa götürür müsün? ? ‘Sonra ne oldu kardeşim bir sorun mu var dedim.’ “Hayır dedim dostum, dövüyoruz, rahatsız oluyoruz” dedi. Diğer tarafta kadını emekli ettim, çocuk bana geldi. Ne yapmalıyım? Herkes taciz edildi. Seni de taciz ettiler oda arkadaşımız. “

Survivor şampiyonu boksör Adem Kılıççı'nın itirafı: Bir kadın taciz edildi

Bir erkek tarafından da tacize uğradığını iddia eden Kılıççı, sözlerine şöyle devam etti: “Bu Survivor’dan sonra oldu. Gözlerinle taciz edebilirsin, ona dokunarak kendini taciz edebilirsin. Sonuçta bir kişinin taciz etmesi de tacizdir. Sana bakmak istemiyorum da taciz. “Lütfen bana bakma.” O da sana bakıyorsa olacak. Erkekler de bizi taciz etti. günlük hayatımızda. Şu anda taciz edilmiyorum.”

VİDEOYU TAM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Survivor şampiyonu boksör Adem Kılıççı'nın itirafı: Bir kadın taciz edildi

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ecem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu