Magazin

Tan Sağtürk’ten dizi setine ‘yeşil ışık’

SAMSUN (İHA) – Ünlü bale Tan Sağtürk, çok sayıda projeden teklif gelirse durumu değerlendirebileceğini söyledi.

SAMSUN (İHA) – Ünlü bale Tan Sağtürk, çok sayıda projeden teklif gelmesi durumunda durumu değerlendirebileceğini söyledi.

İkinci bahar‘ gibi büyük bir dizi projesinde yer aldıktan sonra dizi sektörüne katılmayan ve bale dalında yoluna devam eden Tan Sağtürk, gelecek planlamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. televizyon yarışması ve içeri Programlarından teklif aldığını söyleyen Sağtürk, büyük bir dizi projesi gelirse kendisinin de oyunculuk yapabileceğini söyledi.

“Bale hayatımın aşkı”

Bale sevgisini dile getiren Tan Sağtürk, “Bale hayatımın aşkı. Devlet opera ve balesi Türkiye’de çok nadir bulunan bir kurum. Bu çok özel ve bu kurumda çalışmaktan onur duyuyorum. Birçok çalışma yapıyorum. Zaman zaman televizyon projeleri geliyor. Dans projeleri ve diziler de geliyor ama ben daha çok Devlet Opera ve Balesi’ne ve kendi bale stüdyolarıma vakit ayırmayı tercih ediyorum. . Eylül ayında onları görmeye başlayacağız” dedi.

“İkinci Bahar gibi bir proje gelirse neden olmasın”

Önemli bir diziden teklif gelirse dizi oyunculuğunu yeniden düşünebileceğini söyleyen Sağtürk, “Oyuncu olarak iki büyük projede yer aldım. Biri ‘İkinci Bahar’dı. Şener Şen , Türkan Şoray ve daha bir çok dev var.Harika bir projeydi.O dönemde herkesin kimliğini de ortaya çıkaran bir projeydi.Bir daha böyle büyük projeler olursa ve bir teklif varsa olması gerekir.Neden? O zaman bile aklım hep kendi mesleğimdeydi. Çalışıyorum” dedi.

Tan Sağtürk, Samsun günlerinde “Karışık Duygular” bale gösterisinin yapılması için çaba sarf ediyor. -SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu