Magazin

Tuğba Ekinci, sürekli mutsuz olduğunu söyleyen Serdar Ortaç’ı dilenciye benzetti

Mekanda Beşiktaşlı taraftarları kızdıracak sözler söyledi ve ardından sarhoş olduğunu iddia ettiği için özür diledi. Serdar ortaçKonserler iptal edildi. Tuğba Ekinci Öte yandan Serdar Ortaç’ın sürekli mutsuz olma durumunu abartılı bulduğunu söyledi.

“SERDAR TUTUMUNU AÇIYOR”

TV8’de Müge ve Gülşen’in yer aldığı 2. sayfa programına konuk olan Tuğba Ekinci, Ortaç’ın bitmeyen sefaletini suçlayarak, “Değerli bir sanatçımızın kendine dikkat etmesi gerekiyor. Hiç alkol kullanmadım. Herkes benim içki içtiğimi sanıyor. çok fazla ama alkol tüketimi yok. “Tadını da beğeniyorlar. Serdar sağlıklı olmasına rağmen kadınlarla kaçtı. Son ayrılığının hoş olmayan bir hastalık nedeniyle sona erdiğini söyledi. Serdar, İrlandalı biri için Brad Pitt. Serdar o kadar da mutsuz değildi. Durumunu gördüğümde beni gülümsetiyor. Biliyorsun. Caminin önünde de “Abla, abla, mendil al” dedi.

KONSERLER İPTAL EDİLDİ

Adana Demirspor’un 3 farklı yenilginin ardından sahne aldığı ve Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldığı yerden Adana halkını tebrik eden Serdar Ortaç, siyah beyazlı kulüp için argo ifadeler kullandı. Ortaç, tepkinin ardından sosyal medyadan özür diledi. Ortaç’ın konserleri bu olaydan sonra iptal edildi.

Tuğba Ekinci, her zaman mutsuz olduğunu söyleyen Serdar Ortaç'ı bir dilenciye benzetti.Tuğba Ekinci, her zaman mutsuz olduğunu söyleyen Serdar Ortaç'ı bir dilenciye benzetti.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Ecem Altan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu