Sağlık

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Oda Başkanları bir araya geldi

Türk Veteriner Hekimleri Birliği oda başkanları, Türk Veteriner Hekimler Birliği oda başkanları ile bir araya geldi.

Türk Veteriner Tabip Odası Başkanları bir araya geldi

ANKARA – Türk Veteriner Hekimleri Birliği oda başkanları toplantısı yapıldı Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Ali EroğluVeteriner hekimlik mesleğine zarar veren veya veteriner hakimlerine zarar veren hiçbir şeye imza atmayacağız” dedi.

Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Odası başkanları Büyük Ankara otelinde bir toplantı yaptı. Toplantıda konuşan TVHB Başkanı Eroğlu, “Kovid sürecinde veteriner hekimlik mesleği hem dünyada hem de ülkemizde çok önemli bir noktaya geldi.19 Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi olarak biz buna karşı değiliz. Herhangi bir kurum veya kuruluş, ancak mesleğimizin sorunlarını ve çağdaş yorumları mesleğimize kazandırmak için çalışmaktır. İhtiyaç duyulanları sizlerle paylaşıyoruz. Bu noktalarda önemli bir ivme kazandılar ve bu kazanımlar devam ediyor” dedi.

“Mesleğin haklarını ve yasal çıkarlarını tesis etmek ve gerçekleştirmek zorundayız”

Eroğlu, “Toplantılarımızda bazı önyargıların yanı sıra samimi ve ortak bir yaklaşımla bir güç ünitesi oluşturmamız, aşılamada öncelikli meslek gruplarına dahil etmemiz gerektiği konusunda farklı yaklaşımları olan arkadaşlarımız vardı. çok normal. Nihayetinde mesleğin haklarını ve yasal çıkarlarını ortaya koymak ve peşinden gitmek istiyoruz. “Türkiye Veteriner Hekimler Birliği tarafından yapılan çalışmaların yüzde 90’ından fazlası. Veterinerlik mesleğine zarar verir veya veteriner hekimlere zarar verir. verecek bir şey imzalamayacağız” dedi.

Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Oda başkanları bir araya geldi
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Oda başkanları bir araya geldi
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Oda başkanları bir araya geldi
Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Oda başkanları bir araya geldi

Kaynak: İhlas / Oğuzhan Haber Ajansı Halil Özbek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu