Gündem

Ukraynalı model Kristina, o filmi taklit ederek intihar etmiş

MUĞLA’nın Bodrum ilçesinde tek başına yaşadığı MUĞLA’da elleri kelepçeli ve kafasına torba geçirilmiş halde ölü bulunan Ukrayna vatandaşı Kristina Novytska’nın (25) ölümüyle ilgili şok bir gelişme yaşandı.

MUĞLA’nın Bodrum Tek başına yaşadığı evinde, elleri arkadan kelepçeli, kafasına torba geçirilmiş halde ölü bulundu. Ukrayna Vatandaşı Kristina Novytska’nın (25) ölümüyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. soto Savcılık, Kristina tarafından intihar Yaptığına ikna oldu ve dava açmamaya karar verdi. Karara göre Kristina’nın 2003 yapımı “Ölüm ve Yaşam Arasında” filminden bir sahneyi taklit ettiği, bulgulara göre başka yöntemlerin de kullanılmasının mümkün olduğu belirtildi. intihar yapmayı düşündüğünüz bilgiler.

Olay, 2 Ocak’ta Bodrum’un Eskiçeşme ilçesinde 32 evin bulunduğu bir yerde meydana geldi. Çiftlikte oturan Ukraynalı Kristina Novytska’dan 2 gün boyunca Haberler Bunu yapamayan sakinler, 2 Ocak günü saat 16.30’da durumu ailelerine bildirdi. kendileri de Haberler Novytska’nın ailesi, alamadıklarını iddia ederek sahibini aradı. Eve çilingir yardımıyla giren ev sahibi, kızı elleri arkadan kelepçeli ve kafasına torba geçirilmiş bir şekilde sandalyede buldu. İhbarın ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Tıbbi cihazların kontrolünde, Novytska’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

ARAŞTIRMA SONUCU İNTİHAR Bodrum başsavcılığının Kristina Novytska’nın ölümüyle ilgili başlattığı soruşturma tamamlandı. Savcılık, delilleri değerlendirirken Novytska’nın intihar Bunu yapmaya karar verdi ve dava açmamaya karar verdi. Karara göre, Kristina 2003 yapımı “Ölüm ve Yaşam Arasında” filminden bir sahneyi taklit etti. Kararda ayrıca, Kristina’yı intihara teşvik eden veya kışkırtan kimsenin tespit edilemediği de vurgulandı. Savcılık kararında, Novytska’nın kafasına bir torba geçirip ellerini arkadan kelepçelediği ve “Nefesi tükenince kafasına torba takmadan önce ağzına oksijen maskesi taktı” dediği kaydedildi. son anda poşeti yırtmamak için. , evde mangal kömürü vardı, düğüm atıldı yaklaşık 1.5- 2 metre uzunluğundaki atkının ve şofben borusunun demonte halde lobinin içinde olduğu göz önüne alındığında, diğer yöntemlerle birlikte kullanılabilir. intihar Bir kişiye ait DNA örneği ve parmak izinin tespit edilemediği düşünülürken, Novystka’nın başka bir kişi tarafından öldürüldüğüne dair herhangi bir kanıt bulunmadığı da belirtildi. intihar Kararda ayrıca, kararını pekiştirecek veya intihar etmesine yardımcı olacak üçüncü bir tarafın bulunmadığı da vurgulandı.İntihar Eylem sonucunda kafasına taktığı torbada nefes alamadığı için mekanik boğulma sonucu meydana geldiği anlaşıldı.

FOTOĞRAF

Ukraynalı model Kristina o filmi taklit ederek intihar etti
Ukraynalı model Kristina o filmi taklit ederek intihar etti

Kaynak: Demirören / Selçuk Akbaş Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu