Magazin

Umut Evirgen, sevgilisi Serenay Sarıkaya için mekanını kapattı

Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra birçok aşk iddiasına adı karışan Serenay Sarıkaya’nın Umut Evirgen ile yeni bir ilişkiye başladığı söyleniyor. Sarıkaya ile ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Evirgen’in sevgilisine yerini kapattığı ve hiç müşteri almadığı iddia edildi.

Başarılı performansının yanı sıra aşk hayatıyla da gündemde. serenay sarıkayaCem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra iş adamı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığını iddia etti. Ancak aşk talebini reddeden Sarıkaya, Demirhisar’ın sadece arkadaşları olduklarını söyledi. Güzel oyuncunun adı artık operatör. Esperanza Evirgen ile buluştu.

YERİNİ SEVDİKLERİNE KAPATTI

Milliyet’te bulunan HaberlerOna göre daha önce Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun gibi isimlerle aşk yaşamıştı. Müdür ve operatör Umut Evirgen’in sevgilisi Serenay Sarıkaya ile rahat vakit geçirmek için yeni ve yeni yöntemlere başvurduğu iddia edildi. Sevgilisiyle vakit geçirmek isteyen Evirgen, içeride 5-6 müşteri varken içeri giren Sarıkaya’ya mekanı kapattı. Çalışanlara talimat veren operatörün o dakikadan sonra kimseyi içeri almadığı iddia edildi.

Umut Evirgen, sevgilisi Serenay Sarıkaya için yerini kapattı

Kaynak: Bir diğeri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu