Magazin

Ünlü fenomen Damla Altun’dan şok eden ayrılık açıklaması

Ünlü Damla Altun fenomeni, uzun süredir Uğur Şengül’e aşıktır.

Beklenen çiftten üzücü açıklama Haberler ses.

SONU SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Damla Altun ve Uğur Şengül, sosyal medyadan yaptıkları açıklamalarla yollarını ayırdıklarını açıkladı. YoutubeVideoları ve makyaj stili ile en çok izlenen fenomenlerden biri olan Damla Altun. İkili vatana ihanet suçlamalarını cevapsız bıraktı.

İşte Damla Altun’un açıklaması:

“Günlerdir sorulan sorunun cevabını benden/bizden duysanız iyi olur. Uğur ile ilişkimizi bitirdik. Biliyorsunuz ki biz de birbirimizin en yakın arkadaşı ve arkadaşıyız. O yüzden bu süreç çok zor. bizim için hassas.Zaman gösterecek ama şimdilik en doğru karar bu.Yıllardır sizinle hayatı paylaşıyoruz.Bu konuyu bir videoda sizlerle paylaşacağız hikaye için değil konuşmak için.Herkesi seviyorum. Teşekkürler Damla.”

İşte Uğur Şengül’ün o açıklaması:

“Arkadaşlar Damla ile ilişkimizi bitirdik. Yıllar içinde ilişkimize ek olarak çok yakın iki arkadaş olduk, ailenin en önemlisi. Aşkımızdan asla şüphe etmedik, pişmanlıkla bu kararı aldık ve biz de bu kararı aldık. bir şekilde bizim için iyi olacağına inanıyoruz.Zaman ikimiz için.Ne gösterecek bilmiyoruz.Ama şimdilik bunun doğru olduğunu düşünüyoruz.Yıllardır hayatı seninle paylaştığımız için bu bizim görevimiz Bu konuyla ilgili bir videoda açıklama yapmak istiyorum. Şimdiden hassasiyetleri ve anlayışları için çok teşekkür ederim.”

Ünlü Damla Altun fenomeninden şok ayrılık açıklaması

Ünlü Damla Altun fenomeninden şok ayrılık açıklaması

Ünlü Damla Altun fenomeninden şok ayrılık açıklaması

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu