Magazin

Ünlü şarkıcı ve oyuncu şoke etti: Harap olmuştum, hayatta olmam arkadaşlarımın ortak çabası!

Şarkıcı, İngiliz aktris ve televizyon kişiliği Michelle Heatonalkol alışkanlığının ona tereddütsüz getirdiği noktayı gösteriyordu. 20 hafta tedavi gören ve sağlığına kavuşan Heaton, hayranlarını şoke eden bir değişikliğe de imza attı. Instagram hesabınızda paylaşıldı.

Şişmiş yüzünün ve gözlerinin “kan enjekte edilmiş” bir fotoğrafını yeni, sağlıklı durumunu yansıtan başka bir fotoğrafla yan yana koyan Heaton, 20 hafta önce “harap durumda, bağışıklık sistemi çökmüş” dedi. Tedavisinin ardından toparladığı imajını yansıtan daha mutlu, daha sağlıklı bir fotoğrafla takipçilerinin kalbini doldurdu.

“Bu fotoğraf beni şaşırtmasın, bu benim gerçeğim. 20 hafta önce benim. Yıkıldım ve bağışıklık sistemim kapandı. İkinci fotoğrafta bugün kendimdeyim. İyileşmiş, güçlü, mutlu ve sağlıklıyım.” Michelle Heaton yazdı.

FARKINDALIK YARATMAK AMAÇ

Heaton, alkol bağımlılığı konusunda farkındalık yaratmak için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği 14 Eylül’de iki eyaleti arasındaki bu çarpıcı farkı gösteren fotoğrafları paylaştı. “Tökezlediğimizde, sağlam bir sistemimiz olduğunda toparlamamız mümkün değil mi?” Heaton, kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan kurtulmak için daha fazla desteğe ve farkındalığa ihtiyaç olduğunu da vurguladı.

Michelle Heaton mesajını “Bugün daha güçlüyüm, fiziksel ve ruhsal olarak hiç olmadığım kadar iyiyim” diyerek sonlandırdı. Mücadelesi ve elde ettiği sonuç için takipçilerinden çok sayıda destek mesajı geldi.

“İşin en zor kısmı sorunu kabullenmektir”

Heaton, tedavi görmeden önce kötü alışkanlığından bir gün bile uzaklaşmadığını açıkladı. Yıldız, bu durumdan kurtulmak için tedaviye karar vermesinin kendisi için çok zor olduğunu gizlemedi. Heaton, “Bu ilk adım ve bu soruna sahip olduğunuzu kabul etmek en zor kısım” dedi.

Tedaviye başlamadan önce bağımlılığı için her zaman bir bahane bulduğunu söyleyen Heaton, “biraz duygu, mutlu ya da üzgün hissettiğinde” kötü alışkanlığına güvenmek için bir bahane bulduğunu itiraf etti.

“BENİ SEVENLERİN ORTAK ÇABALARI”

Heaton, tedavisi bittikten iki gün sonra verdiği bir röportajda kendisine bu bağımlılıktan kurtulamazsa hayatını bile kaybedebileceğinin söylendiğini hatırlattı. Buna rağmen Heaton, kötü alışkanlığına hala veda edemediğini belirterek, “En iyi arkadaşım bana ‘Michelle, ölüyorsun’ dedi.

Tedavi sürecinde kendisine destek olan ailesine ve arkadaşlarına da teşekkür eden Heaton, bugün geldiği durumun “onun yaşamasını isteyen tüm arkadaşlarının ortak çabası” olduğunu vurguladı. Michelle Heaton, aldığı tedavinin ardından sağlığına kavuştuğunu ifade etti.

Hugh Hanley ile evli olan Michelle Heaton’ın dokuz ve yedi yaşlarında iki çocuğu var.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu