Magazin

Will Smith: Jada Pinkett ile evliliğimiz tek eşli olarak başladı ama sonra evrim geçirdi

“AÇIK EVLİLİK” İDDİALARI

Ancak öte yandan ünlü çiftin evliliğiyle ilgili birçok iddia ortaya atılıyor. Ünlü oyuncu nihayet bu suçlamaları ilk kez dile getirdi. “Açık bir evlilikleri” olup olmadığını ve ilişkilerinin yıllar içinde nasıl geliştiğini dile getirdi.

1997 YILINDAN BERİ EVLİ

1997’den beri Jada Pinkett Smith ile evli olan Will Smith, ilk olarak evliliklerindeki perdeyi kaldırdı ve “açık evlilik” suçlamalarına yanıt verdi. GQ dergisinin Kasım sayısına konuk olan 53 yaşındaki Smith, “İlişkimiz tek eşli olarak başladı. Ama sonra gelişti” dedi. Smith, hem kendisinin hem de karısının evlilikleri sırasında başkalarıyla ilişkileri olduğunu itiraf etti.

“Geleneksel evliliğe ARTIK İNANMIYORUM”

Smith, “Jada hiçbir zaman geleneksel evliliğe inanmadı. Geleneksel olmayan ilişkileri olan aile üyeleri vardı. Bu yüzden Jada benimkinden çok farklı bir çevrede büyüdü” diyen Smith, “mükemmel ilişkiyi tanımlama konusunda sonsuz tartışmalar olduğunu” da sözlerine ekledi. Will Smith, “İlişkimizin bir parçası olarak tek eşliliği seçtik. Ancak bunun mükemmel bir ilişkiye sahip olmanın tek yolu olduğunu düşünmedik” dedi.

“KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM”

Will Smith ayrıca 1997’de evlendiği Jada Pinkett Smith ile birbirlerine “güvendiklerini ve özgür bıraktıklarını” söyledi. Sonra devam etti, “Evlilik bizim için hapishane olamaz.” Bunun kendi yaşam vizyonu olduğunu vurgulayan Will Smith, “Yolumuzu kimseye tavsiye etmiyorum” ifadesini ekledi.

“EN KİŞİLERDEN BİRİ OLMAYACAĞIZ”

Jada Pinkett Smith, geçen yıl rapçi August Alsina ile kısa bir romantizm yaşadı. Hatta çiftin gizlice ayrıldığı iddiaları basına da yansıdı. Ama Will ve Jada Pinkett Smith daha sonra bir araya geldi. Will Smith bu konuda, “Birbirimizden uzaklaşmak için her şeyi yaptık ama sonunda bunun mümkün olmadığını anladık” dedi.

HAREM FANTEZİ

Will Smith, geçmişte kafasında yarattığı bir fanteziden de söz etti. Sonuç olarak Smith, ünlü aktris Halle Berry ve dansçı Misty Copeland’ın da aralarında bulunduğu 20 kişilik bir hareme sahip olmayı hayal etti. Hatta bu konuyu ömür boyu koç Michaela Boehm ile tartıştığını, ancak sonunda bunun iyi bir fikir olmadığına karar verdiğini ekledi.

İKİ EVLİLİKTEN ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Will Smith ve Jada Pinmett Smith’in evliliklerinden 23 yaşındaki Jaden ve 20 yaşındaki Willow adlı iki çocukları var. Smith’in eski eşi Sheree Zampino’dan şu anda 28 yaşında olan Trey adında başka bir oğlu daha var.

Kıdemli aktör mutlu evliliğin sırrını böyle söyledi

Birkaç yıl önce kıdemli Hollywood yıldızı Shirlely MacLaine de mutlu bir evliliğin sırrının başkalarıyla birlikte olmak olduğunu söylemişti. Shirley MacLaine, “hayatımın aşkı” dediği yapımcı Steve Parker’dan 1982 yılında boşandı. Ünlü oyuncu, kocasının banka hesabından kız arkadaşının hesabına yüklü miktarda para aktardığını öğrenince ondan boşanmaya karar verdi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR AÇIK İLİŞKİ

Parker ile evli oldukları 1954-1982 yılları arasında “açık bir ilişki” yaşadıklarını söyleyen Shirley MacLaine, gençliklerinde film çekmek için uzun bir süre birbirlerinden ayrı kaldıklarını ve bu durumun evliliklerine de olumlu yansıdığını anlattı. . . MacLaine, “O sırada kimse ne yaptığımızı anlamadı” dedi. Shirley MacLaine; 2001 yılında vefat eden Parker ile evliyken, zamanının en popüler aktörlerinden biri olan Yves Montand, Danny Kaye ve Avustralya Dışişleri Bakanı Andrew Peacock ile çıktı.

REDDEDİLER

Şu sıralar ikinci bebeklerini bekleyen Kylie Jenner ve Travis Scott, açık bir ilişki yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelen ünlü çiftlerden biri. Bir süre ayrılıp barışan ikili daha sonra bu iddiayı yalanladı. Üç yaşında bir kızları olan Kylie Jenner ve Travis Scott, şu anda ikinci bebeklerini bekliyorlar.

ONLARA DA “AÇIK EVLİLİK” İDDİASI

Bariz ayrılıklarıyla gündeme gelen Brad Pitt ve Angelina Jolie de bir süredir bu yöndeki açıklamalarından bahsediyor. Özellikle Angelina Jolie’yi. 2011 yılında Almanya’da yayınlanan Das Neue Blatt ile yaptığı röportajda Jolie, açık ilişkilere karşı olmadığını söyledi. Son yıllarda yaşıtları ile romantik ilişkiler yaşadığını gizlemeyen Jolie, “Sadakat yakından ilgili olması gereken bir durum değil. Birlikte yaşamanın birbirine zincirli olmadığını ne Brad ne ben biliyoruz. Diğer. Biz. Hayatın hiçbir alanında kendimizi birbirimizle kısıtlamayacağımızdan eminiz.”

ASLA GİZLEMEM

Ünlü aktris Tilda Swinton sadece açık ilişkiyi savunmakla kalmadı, onu sonuna kadar yaşadı. Swinton, 1985 yılında oyun yazarı ve ressam John Byrne ile çıkmaya başladı. Bu birliktelikten ikizleri oldu. Ancak sonraki yıllarda başka bir genç adam olan Sandro Kopp ile flört etmeye başladı. Bu; Swinton’a göre ideal bir ilişki şekli. Birçokları için “tuhaf” veya “ahlaksız” olsa da, Swinton için bu ideal yaşam biçimidir. Swinton kısa süre önce ikizlerinin babası Byrne ile İskoçya’da büyük bir evde yaşıyordu. O sırada birlikte olduğu kız arkadaşı zaman zaman oraya gider ve orada kalırdı.

PARANIN DİĞER YÜZÜ

Müzik dünyasının en güçlü çiftlerinden Beyonce ve Jay Z. Küçük kızlarıyla çok mutlu ve sevgi dolu bir hayatları var gibi görünüyor. Bu gerçeğin bir parçası. Bir de madalyonun diğer yüzü var. Güya ünlü çift, hayatlarını canlandırmak için zaman zaman diğer konukları yatak odalarına davet ediyor. Ama hepsi bu değil. Bazen Jay Z’nin diğer kadınlarla küçük kaçamakları olur. Ancak Beyonce, mutlu aile imajını bozmamak için bu konuda fazla ileri gitmiyor. Çift, bu iddialara yanıt vermemeyi tercih ediyor.

“SADECE KADIN İLE İLETİŞİM ÇOCUKLUK”

Ethan Hawke’ın ünlü oyuncu Uma Thurman’ı çocuklarının dadısıyla aldattığını ve bu yüzden boşandığını herkes biliyor. Bu skandalın ardından dadı Ryan Shawhughes ile de evlendi… Evlilik sakin bir şekilde devam ediyor gibi görünüyor. Ama iç mekan biraz farklı. Çünkü Hawke, “çocukluk”u tek bir kadına sadık kalmak olarak tanımlayan hiç kimseden saklanmıyor. Oyuncunun hayatına çocuklarının dadılığı olarak giren ve daha sonra eşi olan Ryan Shawhughes, bu duruma ve oyuncunun yaşam tercihlerine tepki göstermiyor.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu