Magazin

Yağmur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık’a veren hakime tehditler savurdu: Seni koltuğundan indireceğim

2019 yılında boşanma davası açan ve çekişmeli kalan Emre Aşık ve Yağmur Aşık çifti bugün boşandı. 3 çocuğunun velayeti babasına teslim edildikten sonra, öfkeden deliye dönen Yağmur Aşık, kadın hakimi Instagram hesabından tehdit etti: “Şimdi bekleyin bakın, usulsüzlüklerinizden sizi sorumlu tutmanın zamanı geldi. “Ben” Seni o koltuktan çıkaracağım.”

Eski futbolcu Emre Aşık, mat Yağmur aşkı arasında yaklaşık üç yıl boşanmak dava çözüldü. Mahkeme, gündemde olmayan çekişmeli boşanma davasında tarafların boşanmasına karar verdi. Çiftin 3 çocuğunun velayeti baba Emre Aşık’a verildi.

“Hakim Yargıç, SİZE DOKUNUYORUM, YERİNİZDEN ÇIKARIM”

Çocuklarının velayetini kaybettiğini öğrenince deliye dönen Yağmur Aşık, sosyal medya hesabından tehdit etti. Davayı izleyen hakime kızan Aşık, “Henüz bitmedi, şimdi başlıyoruz hanımefendi. Şimdi bekleyin ve sizi sorumlu tutacak zamana bakın. yaptığın usulsüzlükler. Umarım yaparsın”.

Yağmur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık'a veren hakime tehdit: Kaldırın koltuğundan

BABAYA VERİLEN ÇOCUKLARIN MİSAFİRİ

8 yıl önce nikah masasına oturan ve bu evlilikten 3 çocukları olan Emre Aşık ve Yağmur Aşık’ın çekişmeli boşanma davaları karara bağlandı. Boşanan çiftin çocuklarının velayeti baba Emre Aşık’a verildi. Seyirci çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Aşık, “Artık çocuklarımla yeni hayatım beni bekliyor” dedi. Karara göre Yağmur Sarnıç, Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında çocuklarını görebilecek.

Yağmur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık'a veren hakime tehdit: Kaldırın koltuğundan

GELİNİNİZİN YAĞMUR Sarnıcı GEBELİKLERİ?

Boşanma davası sonuçlanmadan Baycan Şenürek ile aşk yaşamaya başlayan Yağmur Aşık’ın hamile olduğu iddia edildi. Sevgili, bir süredir aşık olduğu sevgilisine de “Leon benim kocam” diye hitap eder. Bebek beklediği belirtilen Yağmur Aşık, hamilelik iddiasıyla ilgili henüz açıklama yapmadı.

Yağmur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık'a veren hakime tehdit: Kaldırın koltuğundan
Yağmur Sarnıcı ve Baycan Şenürek
Yağmur Aşık, çocuklarının velayetini Emre Aşık'a veren hakimi tehdit etti: Seni koltuğundan indireceğim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu