Magazin

Yağmur Sarnıç boşanmanın ardından hakimi suçladı!

Yağmur Aşık’ı avukatı Cumali Boran temsil etti.

Yağmur Aşık’ı avukatı Cumali Boran temsil etti. Emre Aşıkboşanma davasını kabul etmek mahkeme8 yıldır evli olan çift, boşanma kararı aldı ve 3 çocuğunun velayeti babaya kaldı. Yağmur Aşık çocuklarıyla ayda iki kez görüşebilir.

YENİ BİR HAYATA BAŞLAYACAĞIM

Mahkeme ayrıca Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’a 35.000 lira manevi tazminat ödemesine hükmetti. Emre Aşık, eski eşe de 5 bin lira nafaka ödeyecek. Gözden kaybolan Emre Aşık, “Üç çocuğumla yeni bir hayata başlayacağım. Fırsatım olursa futbola ara verdim. Bu olaylar nedeniyle futbola ara verdim. Kariyerime kaldığım yerden devam edeceğim. ayrıldım.” m Özge EĞRİKAR

Yargıç suçladı!

Yağmur sarnıçBoşanma davasının ardından yargıcı suçlayarak, “Daha bitmedi, başlıyoruz. Size kalmış Sayın Yargıç, şimdi usulsüzlüklerinizin hesabını sorma sırası sizde. Bekleyin görün!

Erkek arkadaşına hamile.

Emre Aşık’tan üç çocuğunun velayetini kendilerine şiddet uyguladığı için kaybeden Yağmur Sarnıç’ın yeni sevgilisine hamile olduğu öğrenildi.

Önceki gün sağlık kontrolü için hastaneye giden Yağmur Sarnıcı kameralara yansıdı. Göbeği belirginleşen Yağmur Sarnıç’ın çocuk beklediğini öğrendi.

Görüntülerle ilgili ise Yağmur Sarnıç’ın nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

ETKİNLİK GEÇMİŞİ

Eski futbolcu Emre Aşık’ın sekiz yaşındaki eşi Yağmur Aşık, mahkemeye verdiği dilekçeyle boşanmaktan vazgeçtiğini belirterek boşanma davası açtı. 3 çocuk annesi Yağmur Aşık, boşanmasına uzak eşinin ailesi ve üçüncü bir kişinin sebep olduğunu iddia etti.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu