Ekonomi

Yapı Kredi Mobil Aracım+ ile otomotive dair her şey tek bir noktada buluştu

Yapı Krediinsani uyarlamalarıyla alıştırmayı kolaylaştırmak için devam ediyor.

Yapı Kredi‘Den yeni yapılan göreni, Yapı Kredi Mobil üzerinden verdiğinde verilen hizmetlere göre eklemeyi Hiz kesmeden hizmeten banka İŞ Birligi ile otot HİZMETETİ Arac + ile haracter Ödemeden Kasko inancına Kadar derslerin araçlarına onun Seyi tek indirilen, onlara özel olarak gelenler tarafından anlatılıyorlar ile eğitimler kolaylaştırıyor.

Aracım+’da da kullanılabilen bir cep telefonumuz da var, Yapı Kredi Mobil’e araç placasının kaydedilmesiyle kullanılabiliyor. “AVIS ile kiralama” hizmetiyle araçla kiralayabilenanlardan, yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür yardımcısı Yakup Doğan, onların yanlarında iyileştirici zaman çözümleri sunduklarını belirtti.

Doğan, “Yapı Kredi + ile finans servislerin platformu Aracım Otokoç iş modelini hayata geçirebildik. Yapı Kredi Mobil’e Otokoç iş birliği ile eklediğimiz aracım + ile otomotiv tüm ürünleri bir araya getirdik. kullanımları.

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici de tehnologyi merkeze planlarıde yer almayı çok önemsediklerini düşündüklerini, şunları kaydetti:

“Olara araçk inovasyon Otokoç Otomotiv ve araçları dijitalleşmemiz ile amacımız, Ihtiyac araçlara yönelik çözümler sunarak hedefleniyor. “Yüksek kaliteli” üst düzey, yüksek hızlı, yüksek hızlı, yüksek performanslı, yüksek performanslı, yüksek performanslı, yüksek performanslı, yüksek performanslı, yüksek performanslı, yüksek performanslı diye bir şey yoktur. performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans, yüksek performans.

Otokoç Otomotiv, Tragger, Banka, Kredi, Ekonomi, Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu