Magazin

Yargı dizisi pazar günü Kanal D’de başlıyor

Kanal D.başrollerde Kaan Urgancıoğlu ile birlikte Pınar DenizKaan Urgancıoğlu, Ay Yapım imzalı televizyon dizisinde 19 Eylül Pazar günü ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Kıyamet dizisinde bir araya gelecek. mali Ilgaz karakterine hayat verirken; İzleyiciler ise Pınar Deniz’e ‘Avukat Ceylin’ rolüyle katılacak.

Yargının yaygınlaştırma serüvenine başlamasına sayılı günler kaldı. Heyecanlı bir hikayenin işaretlerinin verildiği dizide Kaan Urgancıoğlu, yaptığı sunumlarla kurallara uyan ve gerçeklerden uzaklaşmayan bir savcı olan Ilgaz’ı oynayacak. Ailesine bağlılığı, soğukkanlılığı ve dürüstlüğü ile dikkat çeken Ilgaz, hayattaki değerlerini sorgulamasına neden olacak bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Bu nedenle Ceylin ile yollarının kesişmesi ikiliyi geri dönülmez bir sürece sokacaktır. Pınar Deniz ise kuralları bilmeyen ve inandıkları için sınırları aşmaktan çekinmeyen avukat Ceylin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. İddialarını bozmasıyla tanınan Ceylin’in açtığı dava, kızın hayatındaki en büyük sınavı olacak.

İç güven kavramını ele alacak olan Kıyamet filminin senaryosunu Sema Ergenekon yazarken, proje direktörlüğünü Ali Bilgin yürütüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Buyer, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çadıkl, Arda Atenl, Arda Anenl Karadiş buluşuyor.

Hürriyet – Dergiden haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu