Magazin

Yıldız Tilbe aşı olduğu iddialarını yalanladı: Olmadım ve asla olmayacağım

Sık sık aşı olmayacağını ifade eden Yıldız Tilbe, konserlere katılanlara PCR testi yapılmasının ardından ilk doz aşısını aldığını söyledi. Ünlü sanatçı, sosyal medya hesabından bu iddiaları yalanlarken aşının olmadığını ve olmayacağını açıklayarak, “Artık bu konuyu konuşmak istemiyorum, yoruldum. ‘T.” Bana vurma, kimseye karışma.”

Koronavirüsle mücadele kapsamında 6 Eylül’den itibaren konser ve etkinlik alanlarına girecekler aşı veya PCR testleri gerekliydi. Her fırsatta aşı olmayacağınızı ifade etmek Yıldız TilbeBu nedenle fikrini değiştirdiği ve ilk doz aşıyı yaptırdığı belirtildi.

“AŞI YAPMADIM, GİTMEDİM”

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından kendisine yöneltilen iddiaları yalanlayarak aşı yaptırmadığını ve yaptırmayacağını duyurdu. Tilbe, tweet’lerinde şu ifadeleri kullandı:

“Aşı karşıtı değilim. Kimse istediğini yapmasın, herkes kendinden sorumlu. Artık bu konuda konuşmak istemiyorum, bıktım. Beni atmıyorlar, ben de” T.” Kimseye karışmaz. “

“TEDARİKÇİLERİ MAHKEMEYE GÖSTERDİM TAZMİNATLI TV KANALI AÇIRDIM”

bu konuda HaberlerBir sonraki mesajında ​​Tilbe’yi de sitem etti: “Hakkımda yapılan yalan Haberlerİftira ve iftirayı mahkemeye versem tazminatlı gazete veya televizyon kanalı açardım, yanına mizah dergisi koyardım, belki haftalık bir dergim olurdu” dedi.

Yıldız Tilbe aşı olduğu iddialarını yalanladı: Gitmedim ve asla olmayacağım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu