Magazin

Yılın düğünü: Gelin ayrı, davetliler ayrı ışıldadı

ÜNLÜ HASTANE ŞEHRİ Dünyanın önde gelen sanat merkezlerinden biri olarak bilinen kent, geçtiğimiz hafta sonu uzun süredir gündemde olan bir düğüne ev sahipliği yaptı.

ÜNLÜ HASTANE ŞEHRİ

Dünyanın önde gelen sanat merkezlerinden biri olarak bilinen kent, geçen hafta sonu uzun süredir gündemde olan bir düğüne ev sahipliği yaptı. Düğünün baş kahramanları olan gelin ve damadın yanı sıra davetliler de son derece ışıltılıydı.

RESMİ DÜĞÜN 26 HAZİRAN’DA YAPILDI

Avrupa’nın kraliyet ailesi ve önde gelen aristokratlar geçen hafta sonu kutlandı. Avusturyabaşkenti Viyanaiçinde bilinir. Onları bir araya getiren olay Lihtenştayn Prenses Maria Anunciata ve Emanuele Musini’nin düğünüydü. 36 yaşındaki prenses ve Musini, 26 Haziran’da evlendi.

Yılın düğünü seçildi

Sadece düğünlerine çok yakın akrabaları davet eden çiftin düğünü, kelimenin tam anlamıyla “yılın düğünü” oldu. Bir Valentino gelinliği giyen Prenses Maria Anunciata, görünümünü çarpıcı büyük bir taçla tamamladı.

AİLE MİRASI TAÇ

Gelin tacı bir aile yadigarıdır. Mary Annunciation gibi giyinmiş beş kız nedimeydi. Belçika kraliyet ailesine mensup olan Maria Anunciata ve Emanuele Musini’nin baba tarafından nikahlarının ardından kilisede resepsiyon düzenlendi.

YILDIZ SAHİBİ

Bu resepsiyon bir kez daha “yıldız geçit töreni” oldu. Düğün töreni için farklı kıyafetler giyen konuklar, düğün yemeği için özel olarak hazırlandılar. Akşam düzenlenen etkinlik 1500’lü yıllarda inşa edilen ve gelinin ailesine ait olan Gartenpalais’te gerçekleşti.

DÜĞÜN YEMEĞİNDE FARKLI KIYAFETLER

1940’ların ilk yarısında olan erkek arkadaşı Emanuele Musini, Boston, ABD merkezli bir şirketin sahibidir. Gelin Maria Anunciata, Paris ve New York arasında çalışan bir sanat araştırmacısı ve küratör. Çift birkaç yıldır birlikte. Çift, akşam eğlencesi için farklı kıyafetler seçti.

GÜNÜ AYRI, GECE AYRI ELBİSE

Geçen hafta sonu gerçekleşen ancak halen devam eden düğünün konukları arasında Avrupa kraliyet ailesinin önde gelen üyeleri de vardı. Bunlar arasında Monako Sarayı üyelerinden Pierre Casiraghi ve eşi Beatrice Borromeo öne çıkanlar arasındaydı. Geçen ay kraliyet ailesinin dünyanın en iyi giyinen üyesi ünvanını alan Beatrice Borromeo, düğününde bej rengi bir elbise giydi.

GELİN KADAR AZ İLGİ ÇEKTİ

Borromeo kırmızı iddialı elbisesiyle gece eğlencesine katıldı. Bu takım elbise ile Meryem’in Açıkladığı Gelin olarak dikkatleri üzerine çekti.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Törene katılan konuklar, o gece çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Kaynak: Özgürlük

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu